Az Andritz Kft. egy globális cégcsoport magyarországi tagja, mely nehézacélszerkezet gyártással foglalkozik.
A csoport stratégiai céljai között szerepel a piacvezető szerep megőrzése hosszú távú, fenntartható növekedés
és az ügyfelek igényeire történő gyors reagálás által. Mindehhez hozzájárulnak az általunk használt legmodernebb berendezések és a folyamatos szakemberképzés, valamint kiemelt szerepe van a cégünk által világelsőként alkalmazott technológiáknak, és az egyedülállóan nagy méretű gyártmányainknak is.

Részlegvezető forgácsoló üzemben

Feladatok:
■ Termelési terv aktualizálása a termeléstervezővel.
■ Gyártástechnológiák optimalizálása/fejlesztése.
■ Gépek, feladatok prioritásának meghatározása.
■ Visszajelzés a gyártmánydokumentációk vagy programok hiányosságairól.
■ Belső folyamatok javítása, termelési zavarok elhárítása.
■ Pótidőigények felülvizsgálata.
Beruházási és beszerzési igények megfogalmazása.
■ Aktív kapcsolattartás a csoportvezetőkkel, az üzemvezetővel, gyártáselőkészítés vezetővel és a társterületekkel.
■ Információáramlás biztosítása a nagyforgácsoló területén.
■ Rendszeres visszajelzés és értékelő beszélgetések megtartása a beosztottaknak.
■ Műszakbeosztás, szabadságterv készítése és felügyelete.
■ Beosztottak fejlesztése.

Felelős:
■ Dolgozók munkaidejének, illetve minden munka- és balesetvédelmi előírásnak a betartásáért.
■ Az időrögzítő rendszer pontos használatáért az üzem területén.
■ A gépeken a folyamatos termelés fenntartásáért és a határidők tartásáért.
■ Költségek csökkentéséért, minőség biztosításáért.
■ A gyártás teljes területén az általános rendért. (5S)

Elvárások:
■ Szakmai középfokú végzettség.
■ Minimum 2-3 év műszakvezető tapasztalat.
■ Megmunkáló központon vagy
fúró-maróművön készült nagyméretű, egyedi
termékek gyártásában szerzett tapasztalat.
■ B kategóriás jogosítvány
■ MS Office programok magabiztos kezelése

Előny:
■ CAD/CAM rajzprogramok ismerete
■ Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás

Személyes kompetenciák:
Higgadt gondolkodás
Átlagon felüli stressztűrő képesség
■ Konfliktuskezelés
Rendszerszemlélet

Amit nyújtunk:
■ Versenyképes juttatási csomag
■ Stabil háttér, multinacionális környezet
■ Komplex, kihívást jelentő feladatok
Komoly szakmai fejlődés

szakmai önéletrajzot mellékelve az alábbi e-mail címen.

6060 Tiszakécske