www.cvonline.hu

Részlegvezető (forgácsoló üzem)

  • A hirdetés 718 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója,

partnere részére keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termelési terv aktualizálása a termeléstervezővel

  • Gyártástechnológiák optimalizálása/fejlesztése

  • Gépek, feladatok prioritásának meghatározása

  • Visszajelzés a gyártmánydokumentációk vagy programok hiányosságairól

  • Belső folyamatok javítása, termelési zavarok elhárítása

  • Pótidőigények felülvizsgálata

  • Beruházási és beszerzési igények megfogalmazása

  • Aktív kapcsolattartás a csoportvezetőkkel, az üzemvezetővel, gyártás-előkészítés vezetővel és a társterületekkel

  • Információáramlás biztosítása a nagyforgácsoló területén

  • Rendszeres visszajelzés és értékelő beszélgetések megtartása a beosztottaknak

  • Műszakbeosztás, szabadságterv készítése és felügyelete

  • Beosztottak fejlesztése

Felelős:

  • Dolgozók munkaidejének, illetve minden munka- és balesetvédelmi előírásnak a betartásáért

  • Az időrögzítő rendszer pontos használatáért az üzem területén

  • A gépeken a folyamatos termelés fenntartásáért és a határidők tartásáért

  • Költségek csökkentéséért, minőség biztosításáért

  • A gyártás teljes területén az általános rendért (5S)

Elvárások:

  • Szakmai középfokú végzettség

  • Minimum 2-3 év műszakvezető tapasztalat

  • Megmunkáló központon vagy fúró-maróművön készült nagyméretű, egyedi termékek gyártásában szerzett tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • MS Office programok magabiztos kezelése

Előny:

  • CAD/CAM rajzprogramok ismerete

  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás

Személyes kompetenciák:

  • Higgadt gondolkodás

  • Átlagon felüli stressztűrő képesség

  • Konfliktuskezelés

  • Rendszerszemlélet

Munkavégzés helye:

  • Tiszakécske

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B.

Helyek Tiszakécske
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő