www.cvonline.hu

Részlegvezető a Karosszériaüzemben

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2015.07.01.
Hirdetés azonosító: 906073

Ügyfelünk egy nemzetközi autógyártó cég Budapest 80 km-es körzetében. Folyamatos bővülésének köszönhetően a gyártás területére az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Részlegvezető a karosszériaüzemben

Feladatok:

autó aljának/padlólemez összeépítésével foglalkozó részleg vezetése
részleg szakmai támogatása hegesztéstechnikai kérdésekben is
programteljesítés és gazdaságosság biztosítása a fenti területen
hozzájárulás a minőségi célok eléréséhez
intézkedések kezdeményezése, koordinálása és a végrehajtás ellenőrzése a munkabiztonsági és környezetvédelmi szempontokat figyelembe véve

Elvárások:

egyetemi/főiskolai végzettség (gépészmérnök, járműmérnök)
több éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
hegesztéstechnikai szaktudás elvárt
Kaisen és LEAN tapasztalat
tárgyalóképes német nyelvtudás
kiváló kommunikációs készség
erős kezdeményezőkészség, határozott fellépés

Amit kínálunk:

versenyképes juttatási csomag
multinacionális környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján