www.cvonline.hu

Részlegvezető a karosszéria utómunka területén

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.07.01.
Hirdetés azonosító: 908127

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy nemzetközi autógyártó cég Budapest 80 km-es körzetében. Folyamatos bővülésének köszönhetően a gyártás területére az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

Az utómunkát végző csapat vezetése a Karosszériaüzemben, munkavállalók irányítása
A szabványosított minőségszabályozás biztosítása és ellenőrzése
Vevői és beszállítói management
A területen felmerülő hibák azonosítása és elemzése
Minőségi célok, folyamatok és minden minőséggel összefüggő tevékenység koordinálása

Elvárások:

Egyetemi/főiskolai diploma
Több éves, hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
Vevői- és beszállítói kapcsolatkezelés elvárt
Kaisen és Lean tapasztalat elvárt
Tárgyalási szintű német nyelvtudás, az angol nyelvtudás előny
Erős kezdeményező- és kommunikációs készség
Magasfokú analitikus és strukturált megközelítés, rugalmasság

Amit kínálunk:

versenyképes juttatási csomag
multinacionális környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a