www.cvonline.hu

Részlegvezető – festő üzem

  • A hirdetés 680 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary ZRt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Orosházi telephelyünkre az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladatai:

  • A rábízott festő részleg termelési szervezése, irányítása, a munkaszervezési előírások megtartása, a munkafázisok és munkafolyamatok tervszerű összehangolása.
  • A gyártósorok, festési folyamatok folyamatos munkaellátásához szükséges feltételek biztosítása a társterületekkel együttműködve.
  • A termeléshez szükséges utasítások kiadása és ellenőrzése.
  • Gondoskodni a bizonylati fegyelem betartásáról
  • Az időközi és év végi leltárakban való részvétel és a leltárak elkészítése a festő részlegben
  • Folyamatosan figyelemmel kísérni a gyártósorokon folyó munkát, azt szakmailag irányítani, a részlegben és a műszakokban működő minőségi ellenőrzéssel szorosan együttműködve biztosítani a gyártás minőségi színvonalának folyamatos emelését.
  • Biztosítani az üzemen belül az anyagok, termékek azonosítási és nyomon követési rendszerének hiánytalan működését.

Elvárásaink:

  • Gépészmérnök végzettség. Emellett legalább középfokú vegyész végzettség vagy releváns tapasztalat, jártasság a festési technológiákban
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül
Helyek Békés
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő