www.cvonline.hu

Reservations Agent

  • A hirdetés 657 napja lejárt

Csatlakozzon Ön is a világ egyik leghíresebb szállodaláncának tagjához, fiatalos csapatunkba!

 A következő álláslehetőségre várjuk jelentkezését:

Fő feladatok:

  • Kezeli a különböző csatornákon beérkező foglalásokat, törléseket, módosításokat és válaszol a megkeresésekre emailen, telefonon vagy faxon,
  • A beérkező érdeklődő kérdésekből konkrét üzleteket létesít a lehetséges legjobb árakon, illetve a lehető legjövedelmezőbb árbevétellel,
  • Minden foglalás esetén kereskedelmi értékesítési és többletértékesítési készségeit felhasználva növeli a szálloda bevételét és foglaltságát,
  • A Reservations Manager munkájának támogatása.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Legalább 2- 3 éves szállodai tapasztalat,
  • OnQ program ismerete,
  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Angol nyelv magas szintű ismerete,
  • Kitűnő kommunikációs készség,
  • Egyéb nyelv ismeret előny.

 Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség,
  • kiváló csapat,
  • folyamatos tréningek és előrejutási lehetőség.

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol