www.cvonline.hu

Reservation Assistant

  • A hirdetés 679 napja lejárt

Otthonról végezhető munkára vágysz korrekt fizetésért? Akkor ezt Neked találták ki!
Londoni apartmanokat kiadó cég keres Reservation Assistant-ot.
A munka 100%-ban online, ezért 100%-ban Magyarországról, otthonról végezhető!.
Ez egy teljes munkaidejű állás, tehát nem valami mellett, hanem főállásban kell ellátni.

Feladatok:
• kapcsolattartás ügyfelekkel telefonon és e-mailen
• foglalások számítógépbe való felvitele
• fizetések kezelése virtuális POS rendszeren keresztül
• adminisztrációs feladatok ellátása a foglalásokkal kapcsolatban
• ügyfélkezelés és panaszkezelés
• kifizetések nyomon követése és a vendégek érkezési adatainak a felvitele
• kommunikálni a személyzet Londonban lévő tagjaival telefonon vagy skype-on
• a vezetők munkájának segítése
• általános és rendszeres adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
• kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Internet,e-mail, skype, IM.
• jó kommunikációs készség
• rugalmasság
• vevő központúság

Fizetés:
• nettó 150.000 Ft

A munka feltétele egy 2 hetes londoni tréningen való részvétel.
Elsősorban hölgyek jelentkezését várjuk!

Fényképes angol nyelvű önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.