www.cvonline.hu

RESERVATION AGENT

  • A hirdetés 232 napja lejárt

 A Kempinski luxus szállodacsoport hazai tagszállodája, a

Kempinski Hotel Corvinus Budapest keres

RESERVATION AGENT-et

Főbb feladatok:

A szálloda egyéni és csoportos foglalásainak pontos regisztrálása a szálloda standardjeinek megfelelően.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás és még egy európa nyelv társalgási szintű ismerete
  • Legalább 1 éves szobafoglalási tapasztalat, 5 csillagos szállodai tapasztalat előny
  • Magas fokú számítástechnikai tudás, OPERA rendszer ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs és értékesítési készség
  • Precizitás

Amit nyújtunk:

  • Hazai és nemzetközi fejlődési lehetőség
  • Változatos személyzeti juttatások
  • Kiváló csapatszellem
  • Ötcsillagos munkahelyi környezet

 Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol