www.cvonline.hu
Researcher
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest, Magyarország
Hozzáadva: 2017.10.23.
Jelentkezési határidő: 2015.11.19.
Hirdetés azonosító: 989103
lejárt

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális vállalat csapatának tagja lenni? Érdekel a HR, a toborzás és a kiválasztás? Diák vagy és elég rátermettnek érzed magad, hogy toborozz sokféle, akár összetett pozícióra is?

Ha a válaszod IGEN, akkor az alábbi RESEARCHER pozíciót Neked találták ki!

Nálunk teljes értékű munkatársként bizonyíthatod rátermettségedet, velünk elindulhatsz a HR-szakma felé vezető utadon.

Researcher

Feladatok:

  • Tanácsadó kollégák aktív támogatása
  • Megfelelő jelöltek felkutatása az ügyfelek számára
  • Alternatív jelöltszerzési technikák bevetése
  • Jelöltek telefonos előszűrése, kapcsolattartás
  • Interjúk szervezése a megfelelő jelöltekkel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • HR-területen vagy ügyfél-kapcsolatartásban szerzett tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás
  • Önálló munkavégzésre való képesség, szorgalom és kitartás

Ha érdekel a toborzás-kiválasztás világa és szeretnél fejlődni ezen a területen, téged keresünk a csapatba!

Amit nyújtunk:

  • Jó csapat, remek hangulat
  • Előrelépési lehetőségek
  • Felelősségteljes munkakör
  • Megfelelő anyagi juttatás

Gyakorlatodat az egyetem vagy főiskola felé igazoljuk!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.