www.cvonline.hu

Researcher

  • A hirdetés 1010 napja lejárt
IZGALMAS KARRIERLEHETŐSÉG A KELLY SERVICES-NÉL
RESEARCHER

  A Kelly Services Hungary Kft. saját csapatába RESEARCHER munkatársat keres.

Az ideális jelölt:
·         Felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
·         Minimum 1 éves tapasztalattal rendelkezik fejvadászat és munkaerő toborzás területén,
·         Tárgyalóképes nyelvtudással rendelkezik angol nyelvből, másik európai nyelv ismerete előnyt jelent
·         Kiemelkedő módon képes kommunikálni telefonos és személyes kapcsolatfelvétel során egyaránt
·         Kreatív, céltudatos, kitartó
·         Csapatjátékos
A feladatok:
·         Kiválasztási projektekben a releváns piaci szegmensek feltérképezése, elérhető jelöltek felkutatása, előszűrése
·         Belső és külső jelölt adatbázisok szűrése
·         A tanácsadók munkájának támogatása
·         Interjúk szervezése, a jelöltek menedzselése
·         A jelölt adatbázis karbantartása és folyamatos frissítése
Ajánlatunk:
·         Felelősségteljes kihívás egy multinacionális hátterű tanácsadó cégnél
·         Versenyképes, a munkaerő-piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem.

Munkavégzés helye:
·         Budapest

Amit nyújtunk

CHF0 - CHF1 per annum

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás