www.cvonline.hu

Researcher

  • A hirdetés 821 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Megbízó cégünk:

A hazai SSC piac egyik meghatározó szereplője, amely pénzügy, ügyfélszolgálat és sales support területen működik.

Feladatok:
  • Figyelni a bejövő jelentkezőket, telefon vagy email útján felvenni velük a kapcsolatot
  • Előszűrni a jelölteket az interjúra a megadott paraméterek és séma alapján
  • Belső és külső jelölt adatbázisok szűrése
  • Megszervezni az interjúkat, egyeztetni a vezetők időpontjait
  • Karbantartani és folyamatosan frissíteni a jelölt adatbázist
  • Kezelni a belső ajánlásokat, adminisztrálni a jelentkezőket
  • Lépésenként regisztrálni a toborzási és kiválasztási folyamatot a rendszerben
  • Képviselni a céget különböző rendezvényeken (pl. állásbörze)
  • Meghatározott feladatokban helyettesíteni a Recruitereket szükség esetén
Elvárások:
  • Legalább 6 hónap toborzási-kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Egyetemi/ Főiskolai végzettség (illetve folyamatban levő felsőoktatási tanulmányok)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office, Outlook ismeret
  • Rugalmasság, gyors tanulási készség
  • 40 órás munkarend vállalása
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő