www.cvonline.hu
Researcher
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2013.12.31.
Jelentkezési határidő: 2014.01.04.
Hirdetés azonosító: 698803
lejárt
Researcher

(Budapest)

Pozícióleírás
Világhírű, nemzetközi ügyfelünk részére keresünk munkatársat az alábbi RESEARCHER pozícióba
teljes, 8 órás, munkaidőbe az alábbi feladatokkal:

- Direkt megkereséses projektek önálló kivitelezése
- Folyamatos internet alapú piacelemzés piackutatás (telefonos research)
- Adatbázisok szűrése: belső saját fejlesztésű adatbázis, külső CV adatbankok
- Potenciális jelöltek felkutatása kreatív módszerekkel
- Felkutatott jelöltek érdeklődésének felkeltése
- Önéletrajzok válogatása
- Adminisztráció
- A toborzó csapat munkájának teljes körű támogatása

Követelmények
Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (gazdasági, HR specializáció vagy személyügyi szak)
- 1 év releváns tapasztalat kutatási területen
- Olyan végzős hallgatók jelentkezését is várjuk, akiknek van szakmai gyakorlati tapasztalata ezen a területen!
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás mind szóban mind írásban
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Pontos, precíz és lendületes munkavégzés
- Jó szervezési képesség
- Határozott, önálló, kreatív személyiség

Előny:

- IT területen szerzett researcher tapasztalat