www.cvonline.hu
Researcher
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest, Magyarország
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1176575
lejárt

Érdekel a HR és a toborzás világa? Szívesen vennél részt jelöltek előszűrésében, későbbiekben interjúztatásában? A Trenkwalder Kft. dinamikus közvetítési csapatába researcher kollégát keresünk!

Researcher

Feladatok:

  • Potenciális jelöltek felkutatása és megkeresése
  • Esetenként fejvadászat
  • Jelöltek előszűrése, interjúk szervezése
  • Projekt munkákban való aktív részvétel
  • Részvétel ügyféltalálkozókon, állásbörzéken

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás (második idegen nyelv ismerete előny)
  • Csapatmunkára való készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Energia, kitartás és humorérzék :)

Amit nyújtunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapat, jó hangulat
  • Előrelépési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Lehetőség saját ötletek megvalósítására
  • Versenyképes bérezés + béren kívüli juttatások

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.