www.cvonline.hu
Researcher
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1096681

A Trenkwalder Kft. dinamikusan fejlődő, budapesti közvetítési csapatába keresünk új - nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező - diák munkatársat Researcher pozícióba.

Researcher

Feladatok:

  • Potenciális jelöltek felkutatása és megkeresése SSC területen
  • Fejvadászat
  • Jelöltek előszűrése, interjúk szervezése
  • Projekt munkákban való aktív részvétel
  • Részvétel ügyfél találkozókon, tárgyalásokon, állásbörzéken

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás (második idegen nyelv ismerete előny)
  • Csapatmunkára való készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Energia, kitartás és humorérzék :)

Amit nyújtunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapat, jó hangulat
  • Előrelépési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Lehetőség saját ötletek megvalósítására
  • Kellemes, modern irodai légkör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.