www.cvonline.hu

Researcher

  • Frissítve 111 napja

Érdekel a szellemi munkaerő kiválasztás és beszélsz legalább középfokon angolul? Szeretnél egy sikeres magyar vállalkozás tagja lenni? Új munkatársunkat keressük budapesti központunkba! Ha még csak most ismerkedsz a HR területtel és szeretnél tapasztalatot szerezni, akkor nálunk a helyed!

Researcher

Feladatok:

  • Beérkező önéletrajzok feldolgozása;

  • Hirdetések kezelése: szerkesztése és feltöltése;

  • Interjúk szervezése, meghívók kiküldése;

  • Egyéb adminisztratív és ad- hoc feladatok ellátása;

  • Tanácsadók menedzselése alatt jelöltek kutatása;

  • Telefonos előszűrések elvégzése, angol nyelvi tesztelés.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;

  • Hasonló területen szerzett 1 éves tapasztalat előny;

  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás;

  • Pörgős csapatjátékos attitűd

  • Jó kommunikációs készség, proaktív hozzáállás

  • Kreativitás, kitartás, szorgalom.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;

  • Fiatalos, vidám csapat;

  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küld el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória Humán erőforrás
Régió Magyarország