www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Researcher

Hozzáadva: 2017.06.28.
lejárt

Recruitment csapatunk minden nap keményen dolgozik azon, hogy ügyfeleink számára a legmegfelelőbb szakembereket tudják szolgáltatni. A legkorszerűbb eszközök állnak a rendelkezésükre, melyeket minden nap fel is használnak munkájuk során. A csapat fiatal, pörgős, és mindenre elszánt. Új tagjuk szerepe nagyban segítené munkájukat, ugyanis ő lenne, aki előzetesen felkutatja a potenciális jelölteket. Ő lenne a csapat legújabb tagja Researcher pozícióba!

A SwiconGroup immáron egy bő évtizete a magyar informatikai piac meghatározó, dinamikusan fejlődő szereplője. Innovatív, személyre szabott üzleti szolgáltatásokat nyújt hazai és nemzetközi ügyfelei számára, partnereit folyamatosan növekvő számú IT-szakemberrel támogatja. Székhelye Budapest egyik legexkluzívabb modern irodaközpontjában, a Duna-parti Graphisoft Parkban található. A vállalat 2014 folyamán részt vett az AON Hewitt “Legjobb Munkahely” felmérésében, ahol nem csak az IT-szektor átlagánál, hanem a legjobb hazai munkahelyek többségénél is jobb eredményt ért el.

Pozíció leírás

  • Részvétel az informatikai és mérnöki toborzás kiválasztási folyamatban
  • Ügyféligények pontos megértése és a keresésnél ezek alkalmazása
  • A kompetenciák beazonosítása, jelöltek szűrése
  • Online adatabázisok szűrése
  • Potenciális jelöltek megkeresése
  • Beérkezett önéletrajzok kezelése, válogatása
  • Hirdetések adminisztratív kezelése, social media kampányok felügyelete
  • Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás a lehetséges jelöltekkel
  • Jelölt riportok elkészítése, adminisztratív feladatok, CV rögzítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban levő tanulmányok HR vagy IT területen
  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Jó tárgyalókészség, határozott fellépés
  • Rugalmasság és alkalmazkodó készség
  • Precizitás, multi-tasking
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód

Előnyök

  • Recruitment/IT recruitment területén szerzett gyakorlat
  • Informatikai háttérismeret
  • Egyéb kommunikációképes nyelvismeret

Amit nyújtunk

  • Változatos, kihívást jelentő projektek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, a legújabb technológiák használata
  • Piacvezető ügyfelek
  • Lendületes, fiatalos, klassz team
  • Feel-good fridge, rekreációs lehetőségek (pl. konzolparty)
  • Duna-parti, zöldellő munkakörnyezet
  • Az ország egyik legexkluzívabb és legszebb irodaközpontja (Graphisoft Park)

 Jelentkezéseket  a E-mail cím megjelenítése emailcímre várjuk!

Elvárások

Értékelt kvalitások

Kategória
IT / Informatika
Régió