www.cvonline.hu

Researcher

  • A hirdetés 458 napja lejárt

Nemzetközi executive search hálózat magyarországi tagjaként

saját tanácsadói csapatunkhoz keresünk

researcher

munkakörbe munkatársat. A vállalatunk 23 éve van jelen a piacon és a minőségi teljesítmény eredményeképpen kiemelkedő szakmai referenciákkal rendelkezik.

Feladatok:

  • keresési projektek megtervezése és kivitelezése a tanácsadó támogatásával
  • kapcsolattartás a jelöltekkel és előzetes telefonos interjúk lefolytatása
  • projektekhez kapcsolódó adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves munkahelyi tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • gazdasági érdeklődés
  • kitartó hozzáállás
  • kiváló kommunikációs készség
  • eredményorientáltság

Amit ajánlunk:

Érdekes, változatos szakmai munka, kiegyensúlyozott, inspiratív munkakörnyezet, részvétel nemzetközi research csapat munkájában

Munkavégzés helye: Budapest I. Kerület

Amennyiben érdekli a lehetőség és megfelel az elvárásoknak, angol és magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen most!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol