www.cvonline.hu

Researcher

  • A hirdetés 482 napja lejárt

A Work Force Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, saját csapatába bővítés miatt keres

Researcher

kollégát.

Feladatok:

  • Beérkező önéletrajzok feldolgozása;

  • Hirdetések kezelése: szerkesztése és feltöltése;

  • Interjúk szervezése, meghívók kiküldése;

  • Egyéb adminisztratív és ad- hoc feladatok ellátása;

  • Tanácsadók menedzselése alatt jelöltek kutatása;

  • Telefonos előszűrések elvégzése, angol nyelvi tesztelés.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat; (előny)

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk;

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás;

  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem;

  • Kreativitás, kitartás, szorgalom.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;

  • Fiatalos csapat;

  • Fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a

E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás