www.cvonline.hu

Researcher

  • A hirdetés 496 napja lejárt

Egyre bővülő ügyfélkörünk igényeinek kiszolgálására keresünk saját csapatunkba kollégát az alábbi pozícióba:

Researcher

Feladatok:

  • Tanácsadók munkájának támogatása toborzási projektek kapcsán
  • Jelöltek felkutatása különböző research technikák (fejvadászat, adatbázis szűrés, networking, social media) alkalmazásával
  • Potenciális jelöltek tapasztalatának, nyelvtudásának előszűrése
  • Interjúk szervezése a tanácsadók részére
  • Projektek támogatása adminisztratív szempontból

Elvárások:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors észjárás
  • Kezdeményezőkészség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Kitartó, pozitív gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Lokáció: Budapest V. kerület

Kapcsolattartó:

Török Eszter

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 512

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő