www.cvonline.hu

Researcher SSC területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 685580

A Prohuman a hazai piac 6 LEGNAGYOBB személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cégeinek egyike. A már 14 éve működő, 100%-ban magyar tulajdonú Prohome cégcsoport tagjaként, 2004. évben alakult önállóvá a Prohome Kft. humánerőforrás ágazatának jogutódjaként. Eddig több mint 100 Ügyfél ismerte meg HR szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, Cafeteria szolgáltatások, HR tanácsadás és outsourcing területén. Közvetítési üzletágunk csapatába várjuk jelentkezésed a következő munkakörre: Researcher SSC területre

Feladatok:
  • SSC területen jelöltek beazonosítása, felkutatása, előszűrése telefonos interjúk alkalmazásával
  • Adatbázisokból, online és egyéb kreatív, informális csatornák felhasználásával a lehető legtöbb információ gyűjtése a szükséges területekről direkt és indirekt módon
  • Felkutatott jelöltek tájékoztatása a karrierlehetőségről, érdeklődésük felkeltése
  • Folyamatos internet alapú piacelemzés
  • Kapcsolatok kiépítése és fenntartása egyetemekkel, szakmai körökkel
  • Adatok napra kész rögzítése, rendszerezése
Elvárások:
  • Direkt keresésben szerzett tapasztalat (ideálisan 1 év)
  • Felsőfokú végzettség
  • Internet, MS Office professzionális szintű ismerete
  • Határozott, önálló, kreatív és dinamikus személyiség
  • Könnyű és gyors alkalmazkodó képesség új és váratlan helyzetekhez
  • Analitikus, strukturált gondolkodásmód, kutatói attitűd, kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban, további európai nyelv ismerete előnyt jelent
  • Csapatjátékos
Amit kínálunk:
  • Professzionális munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó kedélyű, együttműködő csapat
  • Önállóságot
  • Szakmai továbbfejlődés
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod és informatív motivációs leveled a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió