www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 937290
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Budapesti irodánkba (V. kerület) az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
RESEARCHER / RECRUITER

Feladatok:
  • Kiválasztási projektek támogatása;
  • Álláshirdetések feladása saját honlapon és állásportálokon;
  • Jelöltek felkutatása adatbázisokból, direkt megkeresések különböző csatornákon keresztül (social media);
  • Napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció, belső adatbázis kezelése;
  • Önéletrajzok előszűrése, nyelvi tesztelés;
  • Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás;
  • Tanácsadók asszisztenciája, adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:
  • Felsőfokú (HR, gazdasági) végzettség;
  • Min. 1-3 éves fejvadászat, toborzás, recruitment területen szerzett tapasztalat;
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Vidám, mosolygós személyiség;
  • Nagy munkabírású, kitartó, teljesítményorientált hozzáállás;
  • Precíz, lelkiismeretes, dinamikus személyiség;
  • Kiváló kommunikációs képesség.

Munkavégzés helye: Budapest (V. kerület)

Kérjük, jelentkezzen online magyar és ANGOL nyelvű önéletrajzával.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Humán erőforrás
Régió