www.cvonline.hu

Researcher / Junior toborzási specialista - INTS/9/76

  • A hirdetés 283 napja lejárt

Az INT-Solution Kft. saját csapatába keresünk lendületes, agilis kollegát

Researcher/Junior toborzási specialista

munkakörbe

Ref: INTS/9/76

Feladatait lesznek:

  • Jelöltek felkutatása adatbázisokban, állásportálokon, közösségi médiában
  • Kapcsolatfelvétel a jelöltekkel
  • Előszűrés, részvétel személyes interjún
  • Adatbázisunk naprakészen tartása, adminisztráció
  • Alternatív (és kreatív) toborzási formák megismerése és használata
  • Együttműködés a tanácsadó kollegákkal

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség (előny az Emberi Erőforrás Menedzsment vagy Pszichológia szak
  • kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • erős felhasználói szintű PC ismeretek (kiemelten Windows, MS Office)
  • közösségi médiafelületek alapos ismerete (Facebook, LinkedIN stb.)
  • Google és egyéb keresőmotorok ismerete
  •  jó kommunikációs képesség
  •  igény a folyamatos fejlődésre

Előny

  • plusz idegen nyelv ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat (gyakornoki vagy diákmunka)

Amit kínálunk:

  •  Kellemes munkakörnyezet a városközpontban Nyíregyházán
  •  Fiatalos, lendületes csapat
  •  Rendszeres oktatások, tréningek
  • Szakmai fejlődés, előrelépés lehetősége
Helyek Nyíregyháza
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol