www.cvonline.hu

Researcher / Junior recruiter

  • A hirdetés 414 napja lejárt

Tradicionális, online és offline médiaértékesítéssel foglalkozó, nemzetközi cégcsoportunk budapesti irodájába azonnali kezdéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Jelöltek felkutatása adatbázisokból, direkt megkeresések különböző csatornákon keresztül (social media);
  • Önéletrajzok előszűrése, nyelvi tesztelés;
  • Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás;
  • Álláshirdetések szövegének megfogalmazása;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Min. 1 év fejvadászat, toborzás, recruitment területen szerzett tapasztalat;
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás;
  • Vidám, mosolygós és energikus személyiség;

Amit kínálunk:

  • Ötletek megvalósításának lehetősége, fejlődési lehetőség,
  • Workshopokon, szakmai konferenciákon való részvétel lehetősége,
  • Professzionális munkahelyi légkör,
  • Versenyképes bérezés, hosszú távú munkalehetőség,
  • Együttműködő, jó kedélyű, összetartó csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő