www.cvonline.hu

Researcher [FC-R03]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.06.14.
Hirdetés azonosító: 916639

Focus consulting

Megbízónk

A több, mint 15 éves Focus Consulting jelentős és elismert szereplője a hazai személyzeti tanácsadás, munkaerő-közvetítés és munkaerő-kölcsönzés piacának. Csapatunk magas szintű és sokéves szakmai tapasztalattal rendelkező piackutatókból és tanácsadókból áll, akik mind hisznek abban, hogy minden szervezetben a munkavállalók jelentik a legfontosabb értéket. Fontos számunkra a folyamatos szakmai fejlődés, hogy Ügyfeleinket minél magasabb színvonalon tudjuk támogatni. Csapatunk bővítésére keresünk olyan új kollégát, aki számára szintén fontos a az eredményorientált, pontos és precíz munkavégzés, aki fejlődőképes és nyitott személyiség, valamint érdeklődik a gazdaság összes területe iránt.

Feladatok

Keresési stratégia:
- Tanácsadókkal történő szoros együttműködés: keresési stratégia kialakítása, végrehajtás
- Ügyfél igények pontos megértése, és az ideális jelölt profilozása.

Potenciális jelöltek helyének felkutatása:
- Adatbázis szűrés
- Telefonos direkt keresés
- Social és business media oldalak mindennapi használata, piackutatás során adatgyűjtés, sajtófigyelés
- Adminisztratív feladatok: a keresések eredményeinek rögzítése és frissítése CRM rendszerben

Megszólítás:
- Potenciális jelöltek megszólítása, a pozíció kiajánlása
- Jelöltek telefonos előszűrése
- Interjúk szervezése

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Releváns munkatapasztalt a HR területéről, (telefonos) értékesítésben, kintlévőség-kezelésben, ügyfélszolgálaton, stb.
- Legalább haladó szintű angol nyelvtudás
- Igényes munkavégzés, fejlődési igény, kitartás
- Kreativitás, spontaneitás, jó alkalmazkodási készség
- Lelkes, lendületes, barátságos személyiség
- Kiváló szervezési készség

Előny

- Egyéb idegen nyelvtudás
- Külföldi munkatapasztalat

Egyéb

Amit kínálunk:

- Szakmai igényesség
- Hosszútávú, biztos munkahely és karrierlehetőség
- Sikeresség, Ügyfél elismertség
- Kiemelten jó kereseti lehetőség
- Jutalom utak, programok, stb.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió