www.cvonline.hu

Researcher diákmunka

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1034737

Feladatok:

  • Általános irodai adminisztráció (adatrögzítés, archiválás, adatbázis kezelés)
  • Marketing osztály munkafolyamatának támogatása
  • Piackutatáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 750 forint/óra
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Szakmai fejlődési és előlépési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk, fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: "IIR-RE".

Egyéb információk:
Munkavégzés ideje: Heti minimum 25 óra vállalása Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület