www.cvonline.hu

Researcher – Vállalati oldal

  • A hirdetés 6 napja lejárt
A lehetőségről:

Újonnan induló projektünkre keresünk tapasztalt kollégát Researcheri pozícióba, aki szívesen erősítené csapatunkat az egyik nagy múlttal rendelkező partnercégünk RPO csapatában.

Feladatok:
  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási projektekben: belső jelentkezők, ajánlások kezelése
  • Kapcsolattartás szakmai vezetőkkel, támogatás nyújtása
  • Hirdetések megírása, adminisztráció támogatása
  • Rendszeres riportok készítése a szakmai vezetők számára
  • Belső toborzási csatornák használata, belső ajánlási rendszer működtetése
  • Kreatív sourcing technikák alkalmazása
  • Telefonos előszűrések lebonyolítása, idegennyelvi kompetenciák felmérése
  • Interjúk szervezésében való részvétel
  • Jelöltekkel való folyamatos kapcsolattartás a kiválasztás során
  • Állásbörzéken való részvétel a cég képviseletében
Elvárások:
  • Egyetemi vagy Főiskolai diploma vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • 40 órás munkavégzés
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Legalább félév Researcher vagy Sourcer tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, asszertivitás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Felelősségteljes feladatok
  • Lehetőség részt venni egy új projektben
  • Rálátás a tanácsadói és vállalati oldali toborzási folyamatokra
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás