www.cvonline.hu

RESEARCH GYAKORNOK

Hozzáadva: 2017.03.25.
Hirdetés azonosító: 1119987

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Budapest)

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk toborzás-kiválasztási gyakornokot, aki a napi recruitment feladatokba aktívan belefolyhat, és tovább erősítheti a csapatmunkát: pozícióban
Feladatok:

  • Megismerheted az internetes adatbázisok és a közösségi média toborzási lehetőségeit
  • Megtanulhatod leghatékonyabb és legeredményesebb keresési módszereket (Legyél te is Sourcing Ninja :))
  • Belefolyhatsz az interjúztatásba, jelöltmanagementbe, az ügyfélkezelés rejtelmeibe, és rengeteget tanulhatsz az egyes iparágak specialitásairól,
  • Támogathatod a kollégák és a szakmai vezetők minél hatékonyabb munkáját, riport és admin feladatokban,
  • Kreatívan elkészítheted a hirdetéseket, managelheted a közösségi média eszközeinket,
  • Részt vehetsz nemzetközi recruitment projektekben, és megismerkedhetsz a külföldi kollégákkal, használhatod az angol nyelvtudásod

Elvárások:
  • Aktív hallgatói jogviszony
  • Szakmai tapasztalat nem feltétele a pozíció betöltésének, viszont erős érdeklődés szükséges a toborzás kiválasztás iránt, és eredményorientált gondolkodás
  • Érdeklődés a folyamatosan változó IT világa iránt
  • Sokat fogsz telefonálni, szervezkedni, és nagyon sok jelölttel találkozol majd, ezért proaktív, határozott, kommunikatív, ügyfélorientált személyiségeddel könnyebben veheted az akadályokat
  • Magabiztos angol nyelvtudásra mindenképp szükséged lesz a nemzetközi ügyfélkör és a nemzetközi vállalati háttér miatt
  • Microsoft Office szoftverek használatában szerzett gyakorlatodra is szükséged lesz

Juttatások:
  • Exkluzív munkakörnyezet a város szívében, az ötödik kerületben
  • Minden földi jóval felszerelt iroda, ’jófej’, közvetlen, barátságos, segítőkész csapat
  • Versenyképes diákbér
  • Hosszú távú karrier program,
  • Toborzás és a kiválasztás területen széleskörű, mély szakmai tapasztalat, sikerélmény
  • Nemzetközi háttér, akár minden nap használhatod az angoltudásod
  • Folyamatos belső és külső képzések
  • Flexibilis munkaórák, home office lehetőség
  • Lehetőség főállású alkalmazottá, és tanácsadóvá válni a gyakornoki program végeztével.

Előnyök:
  • Heti minimum 25-30 munkaóra, ennél több, csak előnyös lehet :)

Nyelv:
  • Angol

  • Ha úgy érzed hosszútávon, szívesen foglalkoznál toborzással, a megadott e-mail címen tudsz jelentkezni, magyar és angol nyelvű önéletrajzoddal.

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group