www.cvonline.hu

RESEARCH GYAKORNOK

  • A hirdetés 151 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk gyakornokot, aki képes támogatni a napi szintű toborzási folyamatokat és a csapat részévé válni.

Ami a te feladatod lesz:

    A teljes keresési folyamat lebonyolítása.

    Keresések adatbázisokból és közösségi médiából.

    Megtanulni a legjobb és leghatékonyabb keresési módszereket (Legyél sourcing Ninja).

    Vezetők és kollégák munkafolyamataiban való aktív részvétel, asszisztálás.

    Riportok készítése és marketing elemzés a helyi management és a külső vezetés számára.

    Részt venni a regionális projektekben, napi szintű kapcsolattartás a külső irodákkal.

    Hirdetések írása, reklámok szerkesztése. A közösségi médián található tartalmak koordinálása.

    Irodai adminisztratív feladatok ellátása.

    Belső interjúk szervezése.

Amit tőled várunk:

    Aktív hallgatói jogviszony

    Korábbi munkatapasztalat nem szükséges, de irodai környezetben szerzett tapasztalat előny

    Érdeklődés a HR és a toborzási folyamatok iránt

    Folyékony angol nyelvtudás

    Microsoft Office szoftverek ismerete

    Kiváló kommunikációs és szervezői képességek

    Udvarias, proaktív, kliens-orientált személyiség

    Heti minimum 25-30 munkaóra

Amit mi biztosítunk Számodra:

    Exkluzív munkakörnyezet. Irodánk a város szívében, az ötödik kerületben található.

    Hosszú távú karrier program

    Fejlődési lehetőség a toborzás és a kiválasztás területén

    Nemzetközi légkör. Minden nap használhatod az angoltudásod.

    Flexibilis munkaórák. Home office lehetőség.

    Versenyképes diákbér

    Folyamatos belső és külső képzések

    Minden földi jóval felszerelt iroda

    Lehetőség főállású alkalmazottá válni a gyakornoki program végeztével.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika