www.cvonline.hu

RESEARCH ASSOCIATE („FEJVADÁSZ”)

  • A hirdetés 820 napja lejárt

A Karrier Hungária célja, hogy az erősen telített magyarországi tanácsadói piacon egy olyan piaci szegmenst célozzon meg, mely számára fontos a kiemelt ügyfélkapcsolat, a szolgáltatások magas színvonala, a szó valódi értelmében rejlő tanácsadás. Választott mottónk: „Ahol az érték a mérték” a tanácsadási folyamat valamennyi szakaszában szemünk előtt lebeg és nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy munkánkkal úgy megbízó partnereink, mint a pozíciókra pályáztatott jelöltjeink maximálisan elégedettek legyenek.

Az egyre bővülő ügyféligények még hatékonyabb kiszolgálása érdekében csapatunkba Research Associate munkatársat keresünk pénzügyi területre. Az új munkatárs, tanácsadóink partnereként, a fejvadász (direkt keresési) projektek támogatásában lát el nélkülözhetetlen funkciót.

Feladatok:

• Jelöltek felkutatása direkt keresési technikával, adatbázis-kereséssel és networkinggel
• Jelöltek megszólítása, csábítása, interjúszervezés
• Piaci információk gyűjtése, piaci trendek folyamatos figyelemmel kísérése
• Dokumentáció, adatbázis karbantartás

Elvárások:

• Kimondottan erős kommunikációs képesség
• TELESALES vagy CALL CENTER-i tapasztalat előnyt jelent!
• Kreativitás
• Üzleti szemlélet
• Felsőfokú végzettség
• Erős angol nyelvtudás
• Kitartás, energikusság
• Pozitív gondolkodás
• Direkt keresésben (fejvadászat) szerzett tapasztalat előnyt jelent

Egyéb információ:

• Az ideális pályázó egyszerre egy tüneményes személyiség, valamint hibátlan logikai és elemző készségek jellemzik. Stílusa megnyerő, de soha nem tolakodó. Határozott, önjáró, nyitott az újra, képes tanulni, csapatban dolgozni, munkájáért felelősséget vállal.
• Ne feledd: a fejvadászat hivatás, életforma!
Ha magadra ismertél a leírásban, akkor küldd fényképes önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő