www.cvonline.hu
Requirement Engineer
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.14.
Jelentkezési határidő: 2017.01.18.
Hirdetés azonosító: 1076232

(Budapest)

Pozícióleírás
Autóelektronikai gyártásban kiemelkedő nemzetközi partnerünk budapesti központjába féktechnológiai fejlesztésekhez Requirement Engineer munkatársat keresünk az alábbi feladatokra:

- Ügyfél követelmények elemzése és koordinációja az adott fejlesztési részleggel és projekt menedzserrel
- Követelmények és specifikációk előkészítése a beszállítók számára
- Felelősségvállalás a követelmények felülvizsgálatáért és a megválaszolatlan kérdések tisztázásáért
- A termékfejlesztési folyamat végigkísérése a Requirements Engineering eszköz segítségével. (A megjelenő rendszerkövetelményektől, a komponens követeményeken át egészen a végső teszt eredményekig)
- SE csapatmunka a fejlesztő mérnökökkel, beszállítókkal és ügyfelekkel
- Szükséges projekt dokumentációk előkészítése

Követelmények
- Bsc/Msc diploma mérnöki területen
- Autóelektronikai területen szerzett tapasztalat
- Requirements Engineering Tools ismeret (pl. IBM Rational DOOR)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Utazási hajlandóság
- MS Office ismerete
- Jó kommunikációs készség
- Csapatmunkára való képesség
Előnyt jelent:
- Német nyelvtudás

- Lehetőség a legújabb technológiák megismerésére
- Folyamatos kihívást nyújtó feladatok általi szakmai fejlődés
- Nyelvtanfolyam
- Nemzetközii csapatba való tartozás
- Modern és motiváló munkakörnyezet

Egyéb hasonló állások Önnek
Elektromos összeszerelő

APEX Kft.

APEX Kft. keres munkatársakat elektromos össze...
Veresegyház, Fót, Budapest

Információbiztonsági szakértő

FGSZ Földgázszállító Zrt.

FELHÍVÁSAz FGSZ Zrt. Társasági Támogatás – Biz...
Budapest, Pest, Siófok

IT üzleti elemző (műszaki terület)

PBS International Kft.

Megye:   Budapest ...