www.cvonline.hu
Requirement Engineer
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.14.
Jelentkezési határidő: 2017.01.21.
Hirdetés azonosító: 1076232
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Autóelektronikai gyártásban kiemelkedő nemzetközi partnerünk budapesti központjába féktechnológiai fejlesztésekhez Requirement Engineer munkatársat keresünk az alábbi feladatokra:

- Ügyfél követelmények elemzése és koordinációja az adott fejlesztési részleggel és projekt menedzserrel
- Követelmények és specifikációk előkészítése a beszállítók számára
- Felelősségvállalás a követelmények felülvizsgálatáért és a megválaszolatlan kérdések tisztázásáért
- A termékfejlesztési folyamat végigkísérése a Requirements Engineering eszköz segítségével. (A megjelenő rendszerkövetelményektől, a komponens követeményeken át egészen a végső teszt eredményekig)
- SE csapatmunka a fejlesztő mérnökökkel, beszállítókkal és ügyfelekkel
- Szükséges projekt dokumentációk előkészítése

Követelmények
- Bsc/Msc diploma mérnöki területen
- Autóelektronikai területen szerzett tapasztalat
- Requirements Engineering Tools ismeret (pl. IBM Rational DOOR)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Utazási hajlandóság
- MS Office ismerete
- Jó kommunikációs készség
- Csapatmunkára való képesség
Előnyt jelent:
- Német nyelvtudás

- Lehetőség a legújabb technológiák megismerésére
- Folyamatos kihívást nyújtó feladatok általi szakmai fejlődés
- Nyelvtanfolyam
- Nemzetközii csapatba való tartozás
- Modern és motiváló munkakörnyezet

Éjszakai munkavégzés - Ügyfélkapcsolati referens angol nyelvtudással

Trenkwalder Kft

Multinacionális partnerünkhöz keresünk új kihív...
Budapest

Előkezelő

Veszprém megyei gépgyártó partnercégünk számára...
Veszprém, Veszprém

Mintavételező

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. cson...
Csongrád, Csongrád