www.cvonline.hu

Repülőtéri shop asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2015.01.30.
Hirdetés azonosító: 891350

Pozíció leírása / Job description

Szereted a pezsgést, a nemzetközi környezetet? Társalgási szinten beszélsz angolul és érettségid is van? Rendelkezel értékesítési tapasztalattal és szívesen dolgoznál a repülőtéren?

Akkor Téged keresünk! Jelentkezz hozzánk shop asszisztensnek!

Feladatok:

- proaktívan megközelíteni az utasokat és információt nyújtani számukra a repülőtér területén található üzletekről és vendéglátó egységekről
- az utasok vásárlási és vendéglátóipari szokásairól való érdeklődés
- üzletek és éttermek ajánlása
- ösztönzi az utasokat az említett egységekbe való betérésre
- útbaigazítás nyújtása, szükség esetén az utasok kísérése

Elvárások:

- középfokú végzettség
- középfokú angol nyelvtudás (ELŐNY további idegen nyelv ismerete)
- minimum két éves értékesítői tapasztalat (ELŐNY divat és kozmetikai terület)
- értékesítési technikák ismerete és aktív használata
- motivált, eredményorientált személyiség
- jó kommunikációs készség, ügyfélorientált hozzáállás

Amit kínálunk:

- nemzetközi munkakörnyezet
- versenyképes jövedelem
- hosszútávú munkalehetőség
- munkaidő napi 8 óra 1 hétre előre kiadott beosztás szerint 04:00 és 22:00 között

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a