www.cvonline.hu

Repülőtéri recepciós

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2014.09.20.
Hirdetés azonosító: 850848

Kiemelt partnerünk, a budapesti repülõtér üzemeltetõje részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba: Repülőtéri recepciós

Feladatok:

- A repülőtér területére a portán belépő vendégek fogadása és útbaigazítása, szabályos beléptetése az üzleti protokoll előírásainak megfelelőn, amennyiben szükséges idegen nyelven is. A vendégek illetve partnerek tájékoztatása.
- A megfelelő belépési kártya biztosítása, a belépéshez szükséges adatok számítógépes rögzítése.
- A BUD illetve leányvállalatai részére érkező csomagok, küldemények átvétele és továbbítása.
- A repülőtér őrzésbiztonsági feladatainak ellátásával kapcsolatban észlelt eseményeket jelentése a közvetlen felettesnek.
- Szolgálati feladatai ellátása során együttműködés a fegyveres biztonsági őrrel.
- Egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

- minimum középfokú végzettség középfokú aktív angol-nyelvtudás, egyéb idegen nyelv ismerete előny
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- kiváló kommunikációs készség
- kulturált megjelenés
- jó kapcsolatteremtő-, szervező-, és együttműködési készség
- precizitás
- lojalitás, diszkréció

Amit kínálunk:

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Folyamatos képzés
- Hivatalosan és a jogszabályoknak megfelelően bejelentett munkahely és munkakörülmények

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján