www.cvonline.hu

Reptéri Vezetőt Liszt Ferenc repülőtérre

  • A hirdetés 583 napja lejárt

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • min. középfokú erős aktív vagy felsőfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tudással
  • min. 3 éves szakmai tapasztalat ügyfélszolgálati vagy irodai munkavégzésben
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • megbízhatóság, pro aktivitás
  • alapfokú német nyelvtudás előny
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • terhelhető
  • önálló munkavégzésre képes egyén

Feladatok:

  • beosztottak koordinálása
  • szerződések írása, számlák készítése,
  • ügyfelek kiszolgálása magyar és angol nyelven,
  • kassza kezelése,
  • gépjárművek kiadása/visszavétele,
  • statisztikák készítése,
  • céges levelek kezelése,
  • autó kulcsok megfelelő tárolása,
  • havi zárások elkészítése,
  • reklamációkezelés, gördülékeny napi munkamenet biztosítása

Egyéb:

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás nappali munkarendben, 9-17-ig.
  • Munkavégzés helye: Liszt Ferenc repülőtér
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német