www.cvonline.hu

Reptéri csomagrakodó-Németország, München

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 989940

Határozatlan idejű német munkaszerződéssel, szállás biztosításával. Előképzettség nem feltétel, a cég finanszírozza a szakmai oktatást!
Feladatok:

  • A poggyászok repülőgépre való fel-, és repülőgépből való kipakolása, elrendezése.

Elvárások:
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Fizikai teherbírás
  • Minimum 6 hónap munka vállalása
  • A középfokú német nyelvtudás elengedhetetlen - (telefonos interjú a német kollégákkal)
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

Juttatások:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Legális munkavégzés, németországi bejelentéssel
  • Havi bér kb. nettó 1600-1800€/hó (adóbesorolás és műszakbeosztás függvénye)
  • Szállás biztosítása, melynek költsége a fizetésből kerül levonásra
  • Változatos tevékenység három műszakos munkarendben
  • Betanítás, folyamatos szakmai képzés és előrelépés lehetősége mellett, hosszú távú munka

Előnyök:

Nyelv:
  • Német

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Külföldi munka
Régió