www.cvonline.hu

Reptéri csomagrakodó (német nyelvtudással)

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1042448

Németország, Müncheni repülőtér részére 2016. júliusi kezdéssel keresünk 10 fő német nyelvtudással rendelkező csomag/poggyászrakodót.
Feladatok:

  • Csomagok/Poggyászok repülőgépre való fel- és lerakodása, elrendezése kétféle helyszíni beosztás szerint:
  • Vagy a terminál épületén belül, a csomagszállító szalagra (konvejor) történő fel- és lerakodás
  • Vagy a terminál épületén kívül, a repülőgépek közötti kifutókon történő munkavégzés, úgy mint rakodás, kiskocsikkal történő szállítás, illetve megfelelő végzettség esetén targoncázás

Elvárások:
  • Erkölcsi bizonyítvánnyal igazolt büntetlen előélet (+hitelesítés/apostille)
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Kiváló fizikai erőnlét, folyamatos terhelhetőség
  • Műszakrend vállalása, rugalmas kezelése
  • Legalább középfokú német nyelvtudás (oktatások és azokkal kapcsolatos vizsgák német nyelven lesznek megtartva
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Targoncás jogosítvány megléte előny, de nem feltétel

Juttatások:
  • Nincs közvetítési díj
  • Azonnal határozatlan idejű munkaszerződés
  • Elérhető kezdő nettó fizetés 1.400 EUR, gyakorlott rakodó netto 2.200 EUR-t is megkereshet
  • Szálláslehetőség, amennyiben szükséges (Díja a fizetésből kerül levonásra 250-300 EUR)
  • Hosszútávú munkalehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, küldje fényképpel ellátott magyar és német nyelvű önéletrajzát a megpályázni kívánt állás megjelölésével az fenti email címre.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld