www.cvonline.hu

Reptéri csomagrakodó--München

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 980702

A müncheni repülőtér megbízásából németül vagy angolul magabiztosan beszélő csomagrakodókat keresünk. Előképzettség nem feltétel, a cég finanszírozza a szakmai oktatást!

Feladatok:

  • A poggyászok repülőgépre való fel-, és repülőgépből való kipakolása, elrendezése
Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk Ügyfeleink üzleti sikereihez. Teljes körű HR-szolgáltatásokat nyújtunk az egész országban, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, közvetítés, bérszámfejtés és Cafeteria outsourcing, diákmunka, illetve HR-tanácsadás területén.

Elvárások:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Saját gépkocsi
  • A középfokú német vagy angol nyelvtudás elengedhetetlen - (telefonos interjú a német kollégákkal)
  • Minimum 6 hónap munka vállalása
  • Fizikai teherbírás

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Legális munkavégzés, németországi bejelentéssel
  • Havi bér kb. nettó 1600-1800

Munkavégzés helye: Külföld

Munkakezdés időpontja: 2015 október

Munkavégzés helye: Swissport Losch- Terminalstraße West, 85356 München-Flughafen, Németország

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, német nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzát várjuk a az alábbi email címre.