www.cvonline.hu

Reptéri csomagrakodó-München

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1003544

Kedvezményes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Csomagrakodás,címkézés
  • Repülőgépen és amellett, a kifutón történő munkavégzés vagy a belső térben, azaz a poggyászszalag mellett történő munkavégzés

Elvárások:
  • Saját autó és jogosítvány
  • Aktív középfokú német nyelvtudás (Írásban és szóban)
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Minimum 1 év munka vállalása
  • Fizikai teherbírás

Juttatások:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, német bejelentéssel
  • Kedvezményes szállás
  • Három műszakos munkarend
  • Havi bér kb. nettó 1600 EUR-tól

Előnyök:
  • Angol nyelvtudás

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettát a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld