www.cvonline.hu

Reprezentációs értékesítő

  • A hirdetés 586 napja lejárt

Club Hotels International Kft. Üdülési szolgáltatások értékesítésének területén Közép-Kelet Európa 13 éves piacvezető vállalata bővíti értékesítő csapatát! Ha hosszú távban gondolkodik, ha a sikeresen elvégzett munkájáért vár magas fizetést és ha 30-55 éves, helye lehet nálunk! Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Magyar és európai üdülési szolgáltatások és utazási irodai csomagok értékesítése magyar nyelven
  • A cég által képviselt 4-5*-os partner szállodáink bemutatása ügyfeleinknek
  • Tárgyalások lebonyolítása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Hajlandóság a sok munkára és utazásra
  • Hajlandóság a tanulásra
  • Hajlandóság a vállalkozói létre
  • Motiváltság a sikerre
  • Stressz tűrő képesség
  • Kiemelkedően jó kommunikációs készség
  • Kifogástalan megjelenés
  • Számlaképesség a próbaidő lejárta után
  • Beilleszkedés meglévő csapatunkba
  • Napközbeni, délutáni és hétvégi munkavégzés, budapesti, vidéki és külföldi (Bécs) helyszíneken
  • Havonta kb.15 munkanap

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Az ügyfelek felkutatását és meghívását vállalatunk végzi, Önnek csak az értékesítéssel kell foglalkoznia
  • A csapatmunka biztonsága
  • Biztos, hosszú távú és szép munka, amely a nyaralásról szól
  • Anyagi és emberi megbecsülés
  • Teljesítményfüggő napidíj + Öntől függő magas értékesítői jutalék: akár 200-800.000 Ft/h
  • Karrier lehetőség
  • Az értékesítéssel kapcsolatos összes költséget cégünk fizeti, az Ön részéről befektetést nem igényel
  • Ingyenes oktatás
  • Azonnali munkakezdés

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

Egyéb juttatások: ingyenes szakmai tréningek

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó