www.cvonline.hu
Reporting Specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 753711
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Részvétel rendszeresen ismétlődő és ad-hoc KPI   és minőségriportok szervezésében és végrehajtásában

 - Belső riportok készítése az ITIL és ICTO   folyamatok alapján

 - A riportok kezelése a teljes életciklus során   (tervezés, szerkesztés, rendszeres módosítások, dokumentáció, ütemezés,   véleményezés, felmerült kérdések megválaszolása)

 - Projektmunkában való részvétel, projektek   adminisztrációjával kapcsolatos feladatok elvégzése

 - A belső ügyfelek minőség- és   elégedettségméréséhez, a visszajelzések feldolgozásához és a javítást   szolgáló rendszerek működtetéséhez való hozzájárulás

 - A munka szakmai dokumentációja

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Tárgyalóképes német és középfokú angol   nyelvismeret

 - MS Office felhasználói szintű ismerete,   különösen az Excel alapos ismeret

 - Kitűnő kommunikációs készség

 - Képesség mind önálló, mind csoportos   munkavégzésre

 - Precizitás, megbízhatóság

 - Proaktivitás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és   a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79981

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen