www.cvonline.hu

REPORTING SPECIALIST

  • A hirdetés 1282 napja lejárt

International Leasing – Global Business – Local Success

 Az UniCredit Leasing Hungary

sikerorientált és motivált munkatársat keres

munkakörbe.

A munkatárs fő feladatai:

  • Az UniCredit csoport részére készülő jelentések elkészítésében való részvétel
  • Részvétel a jelentések alapját adó havi IFRS zárásban és az ehhez kapcsolódó zárási ellenőrzésekben
  • A hatóságok felé történő jelentések elkészítésében való részvétel (MNB, Bank of Italy, Ksh, stb.)
  • A hatósági és vállalatcsoporti jelentési kötelezettségeknek való megfelelés biztosításában való együttműködés
  • Az UniCredit leasing belső kontrol környezetét leíró (Law 262/savings law) folyamatdokumentációk elkészítésének frissítésének és rendszeres tesztelésének koordinálása,
  • Az eredményeket összefoglaló jelentések elkészítése és a szabályoknak való megfelelés folyamatos biztosítása.

Szükséges készségek, elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség (gazdasági, pénzügyi vagy számviteli szakon)
  • Minimum 3-4 éves, releváns reporting és/vagy pénzügyi audit területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára egyaránt
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, különösen az Excel alapos ismeret

Előny:

  • ACCA képesítés vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • SQL, Visual Basic és Access ismerete előnyt jelent
  • Lízing területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Változatos munka; színvonalas munkakörülmények
  • Összetartó, fiatalos, dinamikus szervezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi szinten

Magyar és angol nyelvű önéletrajz!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő