www.cvonline.hu

Reporting gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 870907

Légy része dinamikusan fejlődő csapatunknak, csatlakozz Magyarország legújabb IT Szolgáltató központjához!

Feladatok:

  • A reporting manager munkájának általános támogatása
  • Service Desk operációval kapcsolatos riportok elkészítésében való aktív részvétel
  • Riportautomatizációkkal kapcsolatos segítségnyújtás; egyszerűbb riportok automatizálása illetve elkészítése
  • Riportigények felmérése, definiálása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (nappali tagozat) IT vagy gazdasági területen
  • Valamely programnyelv alapszintű ismerete
  • Erős felhasználói szintű Excel ismeret
  • Alapszintű adatbázis-ismeret előnyt jelent
  • Erős középszintű, kommunikációképes angol nyelvtudás (B2 szóban és írásban)
  • Analitikus attitűd
  • Monotonitástűrés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkakörnyezet
  • kiváló, fiatalos csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkaidő: heti legalább 25-30 óra
  • Fizetés: Bruttó 1012.-Ft /óra
  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése email címen. E-mailed tárgya legyen: CCH-REP