www.cvonline.hu
Reporting Associate - német nyelvtudással (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 829714
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Rendszeres és ad hoc riportok készítése   ügyfeleink számára
  •   Kapcsolattartás az anyavállalat, az ügyfél és   a társosztályok között
  •   Lezárt hibajegyek kiértékelése,   folyamatmenedzsment
  •   Ügyfélszerződések felülvizsgálata, az abban   foglaltak betartatása
  •   Statisztikák készítése a management számára
  •   Dokumentáció folyamatos frissítése

Elvárások

  •   Felsőfokú végzettség
  •   Legalább erős középszintű német, angol előny
  •   Riportok készítésében, fejlesztésében szerzett   tapasztalat
  •   MS Office, főként Excel haladó szintű ismerete
  •   ITIL alapszintű ismerete
  •   Rendszerszemlélet, jó kommunikációs készség

  •   Előny
  •   Informatikai/műszaki végzettség
  •   Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk,   hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat   honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 81136

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen