www.cvonline.hu

Reporting and Analysing Specialist

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.12.06.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1139207

Reporting & Analysing Specialist pozíció betöltésére keresünk új munkavállalót multinacionális partnerünk budapesti üzleti kiszolgáló központjába, mely globálisan piacvezető szerepet tölt be a szórakoztatóipari elektronikai termékek gyártásának területén. Partnerünk növekvő igények kielégítésére keres hosszú távon Reporting & Analysing Specialist-et. Megbízónk tapasztalattal arányos, kiváló fizetést, valamint támogató csapaton egyéb juttatásokat kínál a megfelelő jelölt számára.

Legfontosabb feladatai a Reporting & Analysing Specialist-nek:
· Sales és Marketing divízió támogatása napi,heti és havi riportok elkészítésének segítségével
· Automatizálási folyamatok kialakítása
· Autorefreshing rendszer kiépítése és fenntartása, valamint folyamatos fejlesztése
· Excel platformon előállított reportok felhasználóbarát módon történő elkészítése
· SOX reporting folyamatok támogatása
· Ad-hoc jellegű riporting folyamatok végrehajtása

Legfontosabb elvárások a Reporting & Analysing Specialist-el szemben:
· Legalább 2 éves reportingolásban szerzett tapasztalat
· Magas szintű Excel, VBA és macroírásban való jártasság
· Legalább haladó szintű SQL ismeret
· Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.