Repair technikus (elektronikai termékjavító technikus) Ref.szám: RE-124

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.02.14.
Hirdetés azonosító: 783141

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai végzettség (méréstechnikai, kapcsolástechnikai)
  • Mérőműszerek ismerete (UPL, oscilloscop)
  • Kiváló forrasztási ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása!
  • Audio-technikai ismeretek
  • Kapcsolástechnikai ismeretek
  • IPC-A 610D szabvány ismerete előny

Feladatok:

  • Teszten kiesett nyomtatott áramkörök elemzése, hibakeresés és javítás
  • Minőségi hibák, esetleges széria-problémák kimutatása, feltárása, véleményezése
  • Az előírtaktól eltérő mérési eredmény esetén a hiba okának megkeresése és dokumentálása, hibamegelőzés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés!
  • Cafeteria, bejárás- vagy albérlet-támogatás, letelepedési támogatás, étkezési hozzájárulás, bónusz rendszer, szakmai- és nyelvi képzések
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia, nemzetközi tapasztalatszerzés lehetősége!

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

  • Ha álláshirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-124-es referenciaszámot!

  • Az állás részleteiről érdeklődhet Rojkó Eszternél a 20/278-56-61-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő