www.cvonline.hu

Rent a Car értékesítési vezető

  • Company_icon Schiller Opel Autóház Kft.
  • Location_icon XIV. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

RENT A CAR ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

CÉGLEÍRÁS:
A Schiller Autóház 1991-ben alapított hazai családi vállalkozás mely újautó értékesítéssel, szervízeléssel, autóbérléssel foglalkozik.
Autóbérléssel foglalkozó hazai vállalkozás új kollégát keres az alábbi pozícióba.

POZÍCIÓ NEVE: Rent a Car értékesítési vezető

FELADATAI:

  • bérautó irodák irányítása
  • 10 fős bérautó értékesítő csapat vezetése

AKIT KERESÜNK, RENDELKEZIK:

  • 3-5 év vezetői pozícióban szerzett tapasztalattal
  • Kiváló kommunikációs készséggel szóban és írásban
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalattal
  • Felsőfokú végzettséggel (műszaki előny)
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudással szóban és írásban
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal

ELŐNY:

  • Gépjármű üzletágban szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Beszerzési tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes vezetői szintű bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Cégautó használat
  • Változatos munkavégzés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest XIV. kerület

  • Részletes szakmai – magyar, angol és német - nyelvű önéletrajz
  • Magyar és angol vagy német nyelvű motivációs levél

Helyek XIV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német