www.cvonline.hu

Rendszerüzemeltető

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 879670

Multinacionális partnerünkhöz keresünk Szegedre, azonnali kezdéssel rendszerüzemeltető/rendszergazda munkatársakat.

Feladatok:
  • Mi lenne mindebben a Te feladatod?
  • Linux és Windows szerver üzemeltetés és desktopok installációja és karbantartása
  • hardver- és szoftvertámogatás nyújtása, ide tartoznak személyi számítógépek, szerverek, adat/telefonhálózatok, perifériák és alkalmazások
Elvárások:
  • Te vagy a mi emberünk, ha:
  • van legalább 2 éves tapasztalatod rendszerüzemeltetés terén
  • felsőfokú végzettség lapul a zsebedben
  • hálózati és IP tudással is rendelkezel
  • szakmai angol nyelvtudásod aktív, dokumentáció írás/olvasás nem okoz gondot
  • adminisztratív és menedzseri feladatokat is szeretsz ellátni
Amit kínálunk:
  • Mit kínál Számodra a cég?
  • stabil és innovatív hátteret
  • remek munkaközösséget
  • versenyképes kompenzációs csomagot és extra juttatásokat
  • Amit a Prohuman kínál Neked:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésedtől egészen a belépésig támogatjuk pályázatodat,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk, igyekszünk tippeket adni a szakmai tesztre való felkészüléshez
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magad továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Ha illik rád a leírás, jelentkezz még ma! Magyar nyelvű önéletrajzodat várjuk a E-mail cím megjelenítése címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged