www.cvonline.hu

Rendszerüzemeltető

  • A hirdetés 1106 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő kisvállalkozás keres munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Számítástechnikai eszközök rendszeres karbantartása
  • Hibaelhárítás, felhasználók támogatása telefonon keresztül, távmenedzsment eszközökkel, és helyszínre való kiszállással
  • Szerverek, munkaállomások és perifériáik beüzemelése, telepítése, konfigurálása
  • Számítógépes, telefonos, és vezeték nélküli, hálózatok építése
  • A munkavégzés folyamatos dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 2 év tapasztalat üzemeltetési területen
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS kliens oldali operációs rendszerek, és felhasználói programok magas szintű ismerete
  • Alapos hálózati ismeretek (TCP/IP, VLAN, VPN, stb.)
  • Naprakész hardver ismeret

Egyéb elvárt kompetenciák:

  • Alapfokú szakmai angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség, jó megjelenés
  • Ügyfélorientált szemléletmód

Előnyt jelent:

  • MS szerver operációs rendszerek ismerete, üzemeltetési tapasztalat
  • Programozási tapasztalat
  • Linux, Mac OS ismerete

Amit kínálunk:

  • Egy folyamatosan fejlődő cég biztonsága
  • Versenyképes jövedelem+juttatások
  • Fiatal, céltudatos csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Pest megye.

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajz és nettó bérigényt tartalmazó motivációs levél elküldésével lehet, a tárgyban feltüntetve a megpályázott munkakör pontos megnevezését. A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre kérjük eljuttatni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő