www.cvonline.hu

Rendszerüzemeltető

  • A hirdetés 863 napja lejárt

Jó hangulatú, de munkájára összpontosító lelkes Infomatikus csapat keresi új kollégáját egy nemzetközi, pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó vállalathoz.

Feladatok:

  • Speciális informatikai alkalmazások általános üzemeltetése – telepítés, konfigurálás, informatikai alkalmazások általános üzemeltetése, karbantartás, hibaelhárítás és adminisztráció
  • Felelősségi körébe tartozó rendszerek service support feladatainak ellátása
  • Rendszer ellenőrzés
  • Aktív részvétel a fejlesztési folyamatokban, üzemeltetési tesztek tervezése, végrehajtása
  • BCP/DRP tesztelés
  • Sun glassfish és IBM websphere termékcsaládok rendszergazdai feladatainak ellátása

Elvárás

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 1-3 év szakmai gyakorlat
  • Microsoft operációs rendszerek ismerete
  • RedHat Linux szerver operációs rendszer ismerete
  • MS SQL, Oracle ismerete
  • Monitoring rendszerek ismerete

Értékelt kvalitások

Giro, Wiber, VMWare, Middleware, ITIL alapismeretek.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű