www.cvonline.hu
Rendszerüzemeltető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.02.10.
Jelentkezési határidő: 2014.02.10.
Hirdetés azonosító: 716483
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Rendszer adminisztráció, üzemeltetés kliens oldalon (Windows 7)
  • A problémák fő okainak feltárásában való aktív részvétel
  • Az incidensek és change-ek karbantartása és nyomon követése
  • Új rendszer fejlesztésének segítése
  • Drive-erek frissítése és hibaelhárítása
  • 2nd és 3rd level szinten incidens és problémakezelés

Elvárások

  • Általános IT ismeretek
  • Technikai kérdések elhárítása
  • Egyetemen vagy főiskolán szerezett informatikai végzettség (BSc/MSc)
  • 2-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Gyakorlati tapasztalat:
    • Operációs rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat kliens oldalon (windows)
    • Hibaelhárítás
    • Log file-ok olvasása és megértése
    • Microsoft SCCM tapasztalat
    • Szoftverek telepítése, Windows rendszer használata
    • Közös perifériák telepítése és konfigurálása
    • AD- Active directory

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Nemzetközi háttér
  • Karrierlehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió