www.cvonline.hu

Rendszerüzemeltető (virtualizáció)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 741696
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    VMware desktop virtualizációs környezet üzemeltetése

Feladatkör, felelősségek:    •- Több mint 3 host-ból álló VMware környezet üzemeltetése,

•- VMware desktop virtualizációs környezet üzemeltetése,

•- Rendszer monitoring által eszkalált esetekre reakció, hibaelhárítás, távfelügyelet

•- A rendszerek teljesítményének időszakos vizsgálata és riport készítése

•- Ügyeleti feladatok ellátása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •- Főiskolai / egyetemi végzettség

•- 3-4 éves releváns munkatapasztalat

•- Kiszolgáló hardverek (blade szerver, storage) üzemeltetési ismerete

•- Microsoft kiszolgáló szoftverek alapvető ismerete, routerek, switchek ismerete

•- VMware alapú virtualizációs környezet ismerete

•- VMware Desktop virtualizációs ismeretek

•- Microsoft alapú felügyeleti rendszerek ismerete

Nyelvtudás:    Szóban és írásban is aktív, min. középszintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Ügyfelünk fő tevékenységként webes technológiákra összpontosítva végez informatikai fejlesztéseket a nemzetközi piacon. A vállalat nagy hangsúlyt fektet alkalmazottainak megtartására és szakmai fejlesztésére, és kiemelt figyelmet szentel a kutatás-fejlesztésnek.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió